- ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Β Κατηγορία Βοιωτίας: Αποτελέσματα Α και Β Ομίλου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Β’ κατηγορία – 1ος Ομιλος  Αγωνιστική Περίοδος

ΘΕΣΗΟΜΑΔΑΒΑΘΜΟΙΑΓΩΝΕΣΔΓΣΥΝΟΛΟΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1Χωστίων Α.Σ.931030012220092100300
2Πήγασος Α.Ο.73721010311063100400
3Πανγεωργικός Α.Ε.7362108211021100610
4ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο5321205311042010110
5Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.4311116511063001020
6ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ4301118810052011360
7Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.43-31116901148100210
8Παρνασσός Α.Σ.Α.3301024400112101320
9Παύλου Α.Ο.23-502171200116020660
10Αθλητική Πολιτεία13-601251100113011480
11Ορχομενού Α.Ε.13-601241001011002390
12Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.13-60121700103011140
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
17-10-202016:00ΑκραιφνίουΑπόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.Ορχομενού Α.Ε.4 – 1ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ.
18-10-202013:30ΈνωσηςΑθλητική ΠολιτείαΠαρνασσός Α.Σ.Α.1 – 3ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-10-202016:00ΔάυλειαςΠανδαυλειακός Α.Π.Ο.Παύλου Α.Ο.4 – 4ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18-10-202016:00ΕλλοπίαςΧωστίων Α.Σ.ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ4 – 1ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ.
18-10-202016:00Αγίας ΆνναςΠήγασος Α.Ο.Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.3 – 0ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
18-10-202016:00Αγ. ΓεωργίουΠανγεωργικός Α.Ε.ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο1 – 1ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
25-10-202015:30Αγ. ΓεωργίουΠανγεωργικός Α.Ε.Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.Δεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΈνωσηςΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.ΟΠανδαυλειακός Α.Π.Ο.Δεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΑλίαρτουΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥΠήγασος Α.Ο.Δεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΠαύλουΠαύλου Α.Ο.Αθλητική ΠολιτείαΔεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΑράχωβαςΠαρνασσός Α.Σ.Α.Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.Δεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΟρχομενούΟρχομενού Α.Ε.Χωστίων Α.Σ.Δεν έχει ορισθεί

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Β’ κατηγορία – 2ος Ομιλος  Αγωνιστική Περίοδος

ΘΕΣΗΟΜΑΔΑΒΑΘΜΟΙΑΓΩΝΕΣΔΓΣΥΝΟΛΟΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1Ελεώνας Α.Ε.Σ.7362107111031100400
2Μελισσοχώρι7342107311043100300
3Σκούρτων Α.Ε7342106211052100100
4Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.620200200400000
5Δηλεσίου Α.Ε.5341207310051020220
6Ολυμπιάδα Γ.Σ.43-11115610020011360
7Ιόλαος ΑΓΣ3311025400101101530
8Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.33-31023610020002160
9Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.02-60020600103001030
10Οινοφύτων ΠΑΣ02-60020600104001020
11Δόξα Μουρικίου Α.Ο.03-70030700104002030
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
17-10-202018:30ΣχηματαρίουΔηλεσίου Α.Ε.Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.5 – 1ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
18-10-202016:00ΝεοχωρακίουΙωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.3 – 0Δεν έχει ορισθεί
18-10-202016:00ΚαπαρελίουΜελισσοχώριΔόξα Μουρικίου Α.Ο.1 – 0ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
18-10-202016:00ΣκούρτωνΣκούρτων Α.ΕΟλυμπιάδα Γ.Σ.3 – 0ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18-10-202016:00ΕλεώναΕλεώνας Α.Ε.Σ.Ιόλαος ΑΓΣ3 – 1ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Οινοφύτων ΠΑΣ- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
25-10-202015:30ΟινοφύτωνΟλυμπιάδα Γ.Σ.Ελεώνας Α.Ε.Σ.Δεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΕρυθρώνΔάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.Ιόλαος ΑΓΣΔεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίουΑναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.Οινοφύτων ΠΑΣΔεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΝεοχωρακίουΙωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.ΜελισσοχώριΔεν έχει ορισθεί
25-10-202015:30ΜουρικίουΔόξα Μουρικίου Α.Ο.Σκούρτων Α.ΕΔεν έχει ορισθεί
Δηλεσίου Α.Ε.- ρεπό