- ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΕΠΣ ΑΘΗΝΑΣ: Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην Α-Β-Γ κατηγορία

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην Α ΄Β ΄Γ ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 28/11/21 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 28/11/21 15:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 27/11/21 00:00 Αναβλήθηκε
ΒΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(9η αγωνιστική)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 11:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/11/21 15:15

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 28/11/21 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/11/21 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 28/11/21 11:00

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 28/11/21 11:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 11:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 28/11/21 11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 28/11/21 11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 28/11/21 11:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 27/11/21 15:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/11/21 12:15
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/11/21 15:15

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/11/21 09:30
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/11/21 09:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 28/11/21 11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00
ΑΦΟΒΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/11/21 12:15

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 27/11/21 15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 28/11/21 15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00

Facebook Comments Box