- ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι αγώνες στην Α & Β & Γ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή

Ρεπορτάζ Ανέστης Τσακίρογλου

Οι αγώνες στην Α΄ Β΄ και Γ΄ κατηγορία Σαββάτο και Κυριακή

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:30
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 28/11/21 13:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 28/11/21 13:30
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 28/11/21 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 28/11/21 14:15
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:30
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 28/11/21 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 28/11/21 16:30

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/11/21 15:30
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/11/21 16:00
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00
16. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:30

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:30
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/11/21 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 12:30
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 28/11/21 15:30

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 27/11/21 16:00
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/11/21 12:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 28/11/21 12:00
ΘΗΣΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 28/11/21 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

Γ Κατηγορία(8η αγωνιστική)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 27/11/21 15:30
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/11/21 16:00
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/11/21 18:30
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 28/11/21 10:30
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 28/11/21 15:00

Facebook Comments Box