- ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Οι διαιτητές της Super League 1 & 2-ΕΠΣΔΑ η 12 αγωνιστική

Ρεπορτάζ Ανέστης Τσακίρογλου

ΕΠΣΔΑ: Σε δράση το Σαββατοκύριακο στην Δυτική Αττική Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(12η αγωνιστική)

Άνοιγμα φωτογραφίας

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 15/01/22 15:00 Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 15/01/22 15:00 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 16/01/22 15:00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή 16/01/22 15:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(12η αγωνιστική)

ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 15/01/22 15:00 Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 16/01/22 11:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/01/22 11:30 ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 16/01/22 15:00

Οι διαιτητές της SL1 το Σαββατοκύριακο


Σάββατο (15/1)

17.15 Αστέρας Τρίπολης – Βόλος
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)
VAR: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
ΑVAR: Μπαλτάς (Αχαΐας)

17.15 Λαμία – Ιωνικός
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Νικολακάκης (Λασιθίου)
4ος: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
VAR: Κουτσιαύτης (Άρτας)
ΑVAR: Μωυσιάδης (Ηπείρου)

19.30 Απόλλων Σμύρνης – Άρης
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Παπαδάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κουμπαράκης (Κυκλάδων)
VAR: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
ΑVAR: Φωτόπουλος (Αθηνών)

19.30 ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Στεφανής (Καρδίτσας), Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)
4ος: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
VAR: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
ΑVAR: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Κυριακή (16/1)

17.15 ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Μεϊντάνας (Αχαΐας), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
VAR: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
ΑVAR: Πάτρας (Μακεδονίας)

19.30 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Ρατσκόφσκι (Πολωνία)
Βοηθοί: Σιέλκα (Πολωνία), Κούπσικ (Πολωνία)
4ος: Κουμπαράκης (Κυκλάδων)
VAR: Φρανκόφσκι (Πολωνία)
ΑVAR: Σαμοΐλης (Αθηνών)

19.30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Ψαρρής (Ζακύνθου)
4ος: Τζήλος (Λάρισας)
VAR: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
ΑVAR: Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής).

Ο Φώτης Ντάουλας Βέροια-Πιερικός

Οι διαιτητές των αγώνων της 14ης αγωνιστικής της Super League 2 το Σαββατοκύριακο

Super League 2 – 14η αγωνιστική

Σάββατο 15/01 – 14:45
Βόρειος όμιλος

Ολυμπιακός Β-Καβάλα
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νιας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

Σάββατο 15/01 – 17:00

Ηρακλής-Ξάνθη
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

Κυριακή 16/01 – 14:45

Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πραχάλης (Κοζάνης

Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Βέροια-Πιερικός
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Χατζηνάκος (Δράμας)

Απόλλων Πόντου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

Κυριακή 16/01 – 17:00

ΑΕΛ-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

Σάββατο 15/01 – 14:45
Νότιος Όμιλος

Ηρόδοτος-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας), Φράπος (Μακεδονίας)

Ρόδος-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

Ζάκυνθος-Διαγόρας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)

ΟΦΙ-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής)

Καλλιθέα-Εργοτέλης
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

Αιγάλεω-Καραϊσκάκης Άρτας
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας – Λευκάδας)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

Λεβαδειακός-Καλαμάτα
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

Επισκοπή-Κηφισιά
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

O Παπακωνσταντίνου από την Φθιώτιδα στο ντέρμπι της Ελευσίνας

Ο Πανελευσινιακός υποδέχεται την Κυριακή στις 15:00 για τον 6ο όμιλο της Γ΄Εθνικής στο δημοτικό στάδιο Κοσμάς Παπανικολάου στο ντέρμπι την Προοδευτική. Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί.


ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Τσατσούλης, Μαραθωνίτης-Καφρίτσας (Αθηνών)
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας), Δάλλας (Εύβοιας)-Χρυσέλης (Ξάνθης)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), Μητροφάνης-Μητράκος (Αθηνών)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ: Μπαλαχούτης (Πειραιά), Ξουρίδας-Στεφάνου (Χίου)
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: Λάμπρου, Τσαγανού-Τερζόπουλος (Δυτικής Αττικής)

Βαγγέλης Φιλιππής: Διδάσκει στους τερματοφυλακες του Ηρακλή Ελευσίνας

Ο Παλαίμαχος τερματοφύλακας του Πανελευσινιακού και του Πανιωνίου διδάσκει στους τερματοφύλακες του Ηρακλή Ελευσίνας αυτοπεποίθηση και μοιράζεται τα μυστικά της επιτυχίας του.
Είναι μεγάλη τιμή να βρίσκεται στο προπονητικό team του Ηρακλή Ελευσίνας ο κ. Βαγγέλης Φιλιππής.

Facebook Comments Box