- ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Οι διαιτητές του κυπέλλου της φάσης των 8-Super League 2: Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης

Ρεπορτάζ Ανέστης Τσακίρογλου

Οι διαιτητές του κυπέλλου της φάσης των 8

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές της πρώτης αγωνιστικής της φάσης των «8» του Κυπέλλου Ελλάδας.

Αναλυτικά:

Τετάρτη (19/1)

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός (15.00)Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Ψάρρης (Ζακύνθου), Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Aγγελάκης (Μακεδονίας)
VAR: Κουμπαράκης (Κυκλάδων)
ΑVAR: Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

Παναθηναϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας (17.00)Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτ/νιας), Δημητριάδης (Μακεδονίας)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)
VAR: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
AVAR: Πάτρας (Μακεδονίας)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (19.00)Διαιτητής: Έκμπεργκ (Σουηδία)
Βοηθοί: Κούλουμ, Κλάιβερ (Σουηδία)
4ος: Γκάμαρης (Αθηνών)
VAR: Φερέιρα (Πορτογαλία)
AVAR: Μωυσιάδης (Ηπείρου)

Πέμπτη (20/1)

Άρης – Λαμία (21.30)
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαϊας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικης)
4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
VAR: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
AVAR: Κουρομπύλια (Δ. Αττικής)

Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές των αγώνων εμβόλιμης αγωνιστικής (19-20/1) της Super League 2.

Βόρειος όμιλος
Απόλλων Πόντου-Ηρακλής (15:00 – 11η αγων.)
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Πιερικός-Ολυμπιακός Β΄(15:00 – 11η αγων.)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Καβάλα-Τρίκαλα (15:00 – 11η αγων.)
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πάχαλης (Κοζάνης)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Βόλου (15:00 – 9η αγων.)
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθη)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Θεσπρωτός-ΑΕΛ (15:00 – 11η αγων.)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Μάνασης (Τρικάλων)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Νότιος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα (15:00 – 6η αγων.)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κωνσταντόπουλος (Ηλείας)
4ος: Κάδδας (Αχαΐας)

Διαγόρας Ρόδου-Εργοτέλης (15:00, 20/1, 10η αγων.)
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κάλλης, Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής)
4ος: Αλάμπεης (Αθήνων)

Ηρόδοτος-Επισκοπή (15:00, 10η αγων.)
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης, Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)

ΑΕΚ Β’-Αιγάλεω (15:00, 11η αγων.)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κύριος (Αρκαδίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Παναθηναϊκός Β’-ΟΦ Ιεράπετρας (15:00, 11η αγωνιστική)
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Πριόνας, Κωνσταντιος (Εύβοιας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Κηφισιά-Ζάκυνθος (15:00, 7η αγωνιστική)
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δίπλαρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας).

Συλλυπητήρια οι παίκτες του Βύζαντα Μεγάρων

Οι ποδοσφαιριστές του Βύζαντα Μεγάρων εκφράζουμε τη θλίψη μας για το χαμό του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή της ομάδας μας, Κυριάκου Φουρνάρη, πατέρα του συμπαίκτη μας Στέφανου… Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του..

Facebook Comments Box