- ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Super League 2: Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής o Bάτσιος και Ντάουλας σε Ηράκλειο και Επισκοπή

Ρεπορτάζ Ανέστης Τσακίρογλου

Super League 2: Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής o Bάτσιος και Ντάουλας σε Ηράκλειο και Επισκοπή

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2.

Super League 2 – 5η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου
14:45 Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας) – Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρακλής-ΑΕΛ
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιώς), Μπαλιάκας (Κοζάνης)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

14:45 Βέροια-Τρίκαλα
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Φράγιος, Κουφός (Μακεδονίας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

14:45 Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουκούμης (Καβάλας) – Σάββας (Σερρών)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Παπαφέστας – Μάνος (Λάρισας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

14:45 Πιερικός-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14:45 Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

14:45 Θεσπρωτός-Καβάλα
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου) – Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

14:45 Παναθηναϊκός Β-Καραϊσκάκης Αρτας
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

17:00 Καλαμάτα-Εργοτέλης
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) – Φίλος (Βοιωτίας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρόδοτος-Καλλιθέα
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

14:45 Λεβαδειακός-ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας) – Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

14:45 Επισκοπή-Χανιά
Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου Κ. (Δυτ. Αττικής) – Γούρνιας (Αν. Αττικής)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

14:45 Κηφισιά-Διαγόρας
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. (Ηρακλείου) – Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

14:45 Ρόδος-Ζάκυνθος
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Τοροσιάδης – Αϊναλής (Μακεδονίας)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

17:00 ΑΕΚ Β-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας) – Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Facebook Comments Box